DESTINATION...

DESTINATION KIDS

Jest to grupa tancerzy, która powstała we wrześniu 2013 roku przy Szkole Podstawowej nr 21 w Elblągu.

Do zespołu należą osoby w wieku 9-11 lat.
Instruktorem prowadzącym grupę i choreografem jest Milena Kucharczyk.

Nasze zajęcia różnią się natężeniem i intensywnością od innych grup tańca nowoczesnego. Lekcje choreografii odbywają się dwa razy w tygodniu po półtorej godziny. Przez ten czas trenujemy swoją kondycję, zwinność i gibkość. Pracujemy także nad techniką tańca oraz nad układem stworzonym przez trenera.
Oprócz zajęć choreograficznych, raz w tygodniu doskonalimy swój warsztat w solo lub duetach.

Skład DESTINATION KIDS:
Bałdyga Lena, Dabrowska Weronika, Dzieżyc Alicja, Gugnon Antosia, Haza Paulina, Kamińska Basia, Karwowska Aleksandra, Kogut Pola, Pinszke Oliwia, Margulewicz Julia, Moneta Patrycja, Noga Ola, Paczkowska Hanna, Sudomierska Marika, Jasek Wiktoria, Kłoczko Wiktoria, Pacek Kinga, Siwiak Aleksandra, Wojtkiewicz Paulina, Chrupała Natalia, Ingielewicz Oliwia.

Konsultantami zespołu są:

Jowita Czarnecka-Tereba - właścicielka i trenerka w klubie JFD w Gdyni, sędzia PZTF, trener aktualnych Mistrzów Polski disco dance.

Olga Golitsyna - Mistrzyni Europy Disco Dance, instruktor w klubie R.E.D. w Moskwie, finalistka Mistrzostw Europy i Świata.

Anna Michalska - nauczyciel Gimnastyki Artystycznej w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku. Tancerka Akrobatycznego Teatru Tańca „Mira Art”, finalistka IV edycji programu „Mam Talent”.

Wszyscy tancerze DESTINATION KIDS uczestniczą w warsztatach tanecznych z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce i na Świecie, występach oraz wyjazdach na zawody taneczne.

Grupa o charakterze "zamkniętym" - możliwość dołączenia do grupy, wyłącznie po przesłuchaniach.