DESTINATION...

DESTINATION SENIOR TEAM

Grupa, która jako pierwsza powstała przy Uczniowskim Klubie Tańca Sportowego DESTINATION w styczniu 2009 roku.
Trenerem prowadzącym grupę jest Milena Kucharczyk.

Są to niebywale uzdolnieni tancerze w wieku powyżej 15 lat, którzy dzięki ciężkiej pracy, zaangażowaniu i wielkiemu sercu do tańca, na swoim koncie mają liczne sukcesy o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej.
Od grupy Senior Team wymaga się świetnego opanowania choreografii, umiejętności pracy w grupie, wytrzymałości, a także doskonałej kondycji, konsekwencji oraz samodyscypliny.
Każdy tancerz grupy dodatkowo rozwija się w solo lub duecie.
Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu, ale dodatkowo uczestniczymy we wszystkich szkoleniach, warsztatach, zgrupowaniach i obozach tanecznych.

Wielu tancerzy z naszej grupy przystępuje do kursu instruktora tańca i dostaje możliwość zostania jednym z instruktorów grup DESTINATION.

Skład grupy DESTINATION SENIOR TEAM:
Jagoda Umpirowicz, Wiktoria Sudomierska, Monika Umpirowicz, Angelika Polek, Martyna Zaroda, Alicja Zadrożna, Aleksandra Relidzińska.

Konsultantami zespołu są:

Jowita Czarnecka-Tereba - właścicielka i trenerka w klubie JFD w Gdyni, sędzia PZTF, trener aktualnych Mistrzów Polski disco dance.

Olga Golitsyna - Mistrzyni Europy Disco Dance, instruktor w klubie R.E.D. w Moskwie, finalistka Mistrzostw Europy i Świata.

Anna Michalskanauczyciel Gimnastyki Artystycznej w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku. Tancerka Akrobatycznego Teatru Tańca „Mira Art”, finalistka IV edycji programu „Mam Talent”.

Wszyscy tancerze DESTINATION SENIOR TEAM uczestniczą w warsztatach tanecznych z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce i na Świecie, występach oraz wyjazdach na zawody taneczne.

Grupa o charakterze "zamkniętym" - możliwość dołączenia do grupy, wyłącznie po przesłuchaniach.