DESTINATION...

DESTINATION JUNIOR

Grupa DESTINATION JUNIOR to młodzi pasjonaci tańca, którzy każdą wolną chwilę chętnie spędziliby na sali, ostro trenując technikę i choreografie taneczne.
Instruktorem prowadzącym grupę jest Milena Kucharczyk.

Do zespołu należą osoby w wieku 12-15 lat. Treningi w grupie Destination Junior różnią się natężeniem i intensywnością od zajęć w innych grupach tańca nowoczesnego. Na zajęciach spotykamy się dwa razy w tygodniu, po półtorej godziny. Raz w miesiącu trenujemy pod okiem Pani Jowity Czarneckiej-Tereba, aby podszkolić swój warsztat z zakresu techniki tańca i przygotowujemy nasze solo i duety.
Startujemy na turniejach rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej, przygotowujemy się do startu w najważniejszych turniejach: Mistrzostwach Polski.

Dodatkowo uczestniczymy w szkoleniach w ciągu roku szkolnego, zgrupowaniach podczas ferii zimowych oraz letnich obozach tanecznych.

Skład formacji DESTINATION JUNIOR:
Relidzińska Aleksandra, Wasiuta Aleksandra, Bożyczko Alicja, Bronowicka Julia, Gosieniecka Julia, Kamińska Sonia, Koneta Marta, Szlendak Amelia, Bujalska Katarzyna,Kuczyńska Klaudia, Lewandowska Anna, Paczkowska Dominika, Żabińska Daria, Wyszomirska Laura, Wyszmirska Wiktoria, Gostkowska Karolina, Kowalska Nicola.

Konsultantami zespołu są:

Jowita Czarnecka-Tereba - właścicielka i trenerka w klubie JFD w Gdyni, sędzia PZTF, trener aktualnych Mistrzów Polski disco dance.

Olga Golitsyna - Mistrzyni Europy Disco Dance, instruktor w klubie R.E.D. w Moskwie, finalistka Mistrzostw Europy i Świata.

Anna Michalska - nauczyciel Gimnastyki Artystycznej w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej w Gdańsku. Tancerka Akrobatycznego Teatru Tańca „Mira Art”, finalistka IV edycji programu „Mam Talent”.

Wszyscy tancerze DESTINATION JUNIOR uczestniczą w warsztatach tanecznych z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce i na Świecie, występach oraz wyjazdach na zawody taneczne.

Grupa o charakterze "zamkniętym" - możliwość dołączenia do grupy, wyłącznie po przesłuchaniach.